ART / Oil paintings / Oil painting 12101428

nr 1210 1428

OIL PAINTING

unidentified artist. Signed, Hus vid sjö. Oil on canvas, 78x101 cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus vid sjö. Olja på duk, 78x101 cm

Yes

Monday October 15 2018
at 20:26:20