FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Kabinettskåp 8181268
nr 818 1268
Kabinettskåp
late 19th century, length: 67, width: 42, height: 156, minor damages.
Sent 1800-tal, längd: 67, djup: 42, höjd: 156
Condition: mindre skador
1000
SEK 1200
Monday April 1 2013
at 20:28:23
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
1.100 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr