ART / Oil paintings / Oil painting 16705103
nr 1670 5103
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad R Roos, Vattendrag med fåglar. Oil on canvas, 38x54 cm, outer dimensions including frame: 48x65,
Oidentifierad konstnär. Signerad R Roos, Vattendrag med fåglar. Olja på duk, 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
600
SEK 500
Saturday December 21 2024
at 20:49:58
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr