KONST / Litografier / Serigrafi 14624206

nr 1462 4206

Serigrafi

Anatka Bareczewska, "Ein Gedi, Israel". Signerad, numrerad 9/50, daterad 2000. Bildmått: 18x40, yttermått inklusive ram: 36x56 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:51:06