ART / Misc. paintings / Photography 8984022
nr 898 4022
Johan Bergmark
(f. 1969), Sverige
Charlotte Rampling, Johan Bergmark (b. 1969). Fotograferad på Grand Hotel Stockholm 2008 för Stockholms filmfestival, signerad av a tergo Johan Bergmark, C-print, 100x140 cm, ramad. Proveniens: fotograferad för Stockholms filmfestival, detta exemplar utställd på Berns Asiatiska, -.
PHOTOGRAPHY (F), Charlotte Rampling, Johan Bergmark (f. 1969). Fotograferad på Grand Hotel Stockholm 2008 för Stockholms filmfestival, signerad av a tergo Johan Bergmark, C-print, 100x140 cm, ramad. Proveniens: fotograferad för Stockholms filmfestival, detta exemplar utställd på Berns Asiatiska
Condition: no remarks
Johan Bergmark, Swedish photographer, born 1969.
Withdrawn
Monday June 9 2014
at 20:49:25