GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 16327056

nr 1632 7056

JARDINIERE

faner i lövträ med beslag i mässing. Medaljong med rosor. Löstagbar insats i zink, ålderelaterat slitage, damages.

faner i lövträ med beslag i mässing. Medaljong med rosor. Löstagbar insats i zink. Längd: ca 48 cm, djup: ca 26 cm, höjd: ca 23 cm

Condition: ålderelaterat slitage, skador

1000

SEK 900

Monday July 15 2024
at 20:45:51