GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vas + skålfat 5577430

nr 557 7430

Vas + skålfat

Lenght: ()

Kina, 1800-tal, diameter: 24 resp 19

Condition: fat med spricka/ sprickor, glasyrskador

300

SEK 300

Monday December 8 2008
at 18:00:06

8/12 16:59:22 1      Vinnande bud
8/12 17:00:57 1      justering av budtak