ART / Lithographs / Litograph in colors 14332021
nr 1433 2021
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Soldag på Utskär". Signed, PT. Litograph in colors, Image dimensions: 34x45, outer dimensions including frame: 50x60,
LITOGRAPH IN COLORS, "Soldag på Utskär". Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 34x45, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
1200
SEK 1800
Monday November 22 2021
at 18:42:23
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson