ART / Oil paintings / Oil painting 15769018
nr 1576 9018
OIL PAINTING
unidentified artist. Stockholm, Sweden, Strömgatan mot Stadshuset, dated 2001. Signerad Uvarov, bär påskrift a tergo. Oil on canvas, 47x57 cm, outer dimensions including frame: 54x64 cm,
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, Strömgatan mot Stadshuset, daterad 2001. Signerad Uvarov, bär påskrift a tergo. Olja på duk, 47x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
1500
SEK 1000
Monday November 6 2023
at 19:44:17
6/11 12:07:37