ART / Lithographs / Litograph in colors 8548086
nr 854 8086
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Bengt Landin (f, 1933), H C, daterad 1975, subject size: 70x83, saknar glas.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bengt Landin (f, 1933), H C, daterad 1975, motivets mått: 70x83
Condition: saknar glas
Bengt Landin, Swedish painter, graphic artist, born 1933 in Stockholm.
SEK 600
Monday October 21 2013
at 19:27:40
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr
Bengt Landin
Read more about Bengt Landin