ART / Oil paintings / Oil painting 15759063
nr 1575 9063
Dick Ljunggren
(f. 1951), Sverige
Dick Ljunggren (b. 1951), Sweden. Composition. Signed. Oil on canvas, ej ramad. Olja på dukmått 30x30 cm,
OIL PAINTING, Komposition. Signerad. Olja på duk, ej ramad. Olja på dukmått 30x30 cm, oramad
SEK 150
Monday October 30 2023
at 19:27:58
28/10 11:35:10
100 kr
30/10 16:59:05