KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 17067252
nr 1706 7252
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnål, "Afton". Signerad, numrerad 13/15, daterad 1990. Bildmått: 9x7, yttermått inklusive ram: 37x29
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 juni 2025
kl 19:43:37
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)