ART / Lithographs / Litograph in colors 14088592
nr 1408 8592
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Georges Braque (1882-1963), France. Efter. Signed, numbered 257/295, unframed, sheet: 59x75,
LITOGRAPH IN COLORS, Efter. Signerad, numrerad 257/295, oramat löst blad, bladets mått: 59x75 cm
Withdrawn
Monday July 19 2021
at 19:18:38
Georges Braque
Read more about Georges Braque