ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 7584383
nr 758 4383
WATERCOLOUR (F)
Carl Hedelin, Soldat, 1885, 46 x 31, wear, damages.
Carl Hedelin, Soldat, 1885, 46 x 31
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday May 14 2012
at 18:14:16
7/5 20:25:09
100 kr
9/5 13:03:35