MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lock 15643045

nr 1564 3045

LOCK

6 parts, metal. Length: 12-25 cm, wear, damages.

6 st, metall. Längd: 12-25 cm

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday September 18 2023
at 19:47:03

18/9 17:59:18 1      Vinnande bud