ART / Etchings etc / Etching 5944141
nr 594 4141
ETCHING
"Tableau d Annibal Caracci", 55 x 75, wear, damages.
"Tableau d Annibal Caracci", 55 x 75
Condition: slitage, skador
100
SEK 450
Monday August 17 2009
at 17:15:18
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr