ART / Etchings etc / Carborundumetsningar 13669121
nr 1366 9121
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
2 pcs, Attila Balla (b. 1959), Hungary. Signed, PT, oramade lösa blad, 98x69,
Carborundumetsningar, 2 st, Signerade, PT, oramade lösa blad, 98x69 cm
(Attila Balla, painter born 1959.
SEK 700
Monday December 14 2020
at 20:34:04
100 kr
250 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)