ART / Oil paintings / Damporträtt 2302041
nr 230 2041
Damporträtt
Lenght: ()
Österrike, 1600-tal, sign. 120x89
Withdrawn
Monday April 7 2003
at 18:31:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)