KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077236

nr 1407 7236

Theresia Sandström

(1893-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 38x51, yttermått inklusive ram: 45x58 cm

Theresia Sandström, svensk bildkonstnär född 1893, död 1981.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:34:10

3/7 11:56:42 1      200 kr
5/7 18:17:58 2      Vinnande bud

Theresia Sandström

Läs mer om Theresia Sandström