MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ställning 16163050
nr 1616 3050
Ställning
för tillverkning av spetteka, 19th century. Length: 90 cm, wear.
för tillverkning av spetteka, 1800-tal. Längd: 90 cm
Condition: slitage
SEK 150
Monday April 29 2024
at 20:47:06
100 kr