LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Ljusstakar 3331597

nr 333 1597

Ljusstakar

Lenght: ()

1-par, Koppar, 1800-tal, H.29 (1st med lagning)

1000

SEK 600

Monday October 25 2004
at 16:00:00

24/10 23:27:52 1      Vinnande bud