ART / Lithographs / Giclée 13789133
nr 1378 9133
GICLÉE
Göran Lindskog, "Tallar". Signed, numbered 30/50. Unframed. Subject: 35x55 cm,
Gicléetryck, Göran Lindskog, "Tallar". Signerad, numrerad 30/50. Oramat löst blad. Motivet: 35x55 cm
SEK 150
Monday February 15 2021
at 19:58:20
15/2 13:18:16
100 kr
15/2 15:22:55