FURNITURE / Tables / Writing desk 14886230

nr 1488 6230

WRITING DESK

19th century, med Jalusi, England, utdragsskivor, på trissor. Width: 102. Width: 76 cm. Height: 102 cm, wear, ostadigt ben.

1800-tal, med Jalusi, England, utdragsskivor, på trissor. Bredd: 102. Djup: 76 cm. Höjd: 102 cm

Condition: slitage, ostadigt ben

5000

SEK 3800

Monday September 5 2022
at 20:11:35

2/9 11:28:34 1      3.600 kr
5/9 19:24:01 2      Vinnande bud