KONST / Litografier / Färglitografi 9546131
nr 954 6131
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), stilleben, signerad, motivet: 27x20
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
måndag 13 april 2015
kl 18:13:58