ART / Oil paintings / Väggmålning 9445604
nr 944 5604
Väggmålning
unidentified artist, Olja på duk, rulle, 54 x 140, wear.
Oidentifierad konstnär, Olja på duk, rulle, 54 x 140
Condition: slitage
800
SEK 800
Monday February 23 2015
at 18:30:15
500 kr
700 kr