KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475237
nr 1747 5237
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad, daterad -54. Olja på duk, 61x87 cm, yttermått inklusive ram: 64x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:16:19
5/12 18:12:10
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström
Lis Husberg (f. 1920)