MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 13429042

nr 1342 9042

Stolar

Ett par, 1920-/30-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, bemålade / omklädda

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:12:29