KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12644441

nr 1264 4441

Akvarell

Karl Hjalmar Bergqvist, Chioggia/fiskehamnen, 34x47 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:16:13

1/7 22:52:33 1      Vinnande bud