FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15685407
nr 1568 5407
ARMCHAIR
18th century, walnut, tyg med påsydd vapensköld, wear.
1700-tal, Valnöt, tyg med påsydd vapensköld
Condition: slitage
1500
SEK 1500
Monday October 2 2023
at 18:51:44
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr