KONST / Litografier / Färglitografi 14965195
*
nr 1496 5195
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, "S som i skrak", 420-upplaga. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x55 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2022
kl 20:07:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 10:10:51
1
100 kr
17/10 14:16:43
2
150 kr
17/10 16:00:50
1
200 kr
17/10 16:01:56
3
250 kr
17/10 17:36:53
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Färglitografi
nr 1496 5195
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, "S som i skrak", 420-upplaga. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x55 cm. Ej signerad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/10 10:10:51 | 1 | 100 kr |
| 17/10 14:16:43 | 2 | 150 kr |
| 17/10 16:00:50 | 1 | 200 kr |
| 17/10 16:01:56 | 3 | 250 kr |
| 17/10 17:36:53 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



