KONST / Litografier / Färglitografi 14652219
nr 1465 2219
Fernand Léger
(1881-1955), Frankrike
Fernand Léger (1881-1955), Frankrike, EFTER. Stilleben. Signerad i tryckplåt. Färglitografi, bildmått: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 52x39cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:37:08
25/4 22:40:47
300 kr
2/5 18:32:08
Fernand Léger
Läs mer om Fernand Léger