ART / Oil paintings / Oil painting 12023368
nr 1202 3368
OIL PAINTING
Sven Höglund. Signed, dated 1962. Oil on panel, 33x20 cm,
Sven Höglund. Signerad, daterad 1962. Olja på pannå, 33x20 cm
300
SEK 250
Monday September 10 2018
at 20:48:58
100 kr
200 kr