ART / Lithographs / Litograph in colors 9995242
nr 999 5242
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), stämpelsignerad, sheet: 31x23, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), stämpelsignerad, bladets mått: 31x23
Condition: oramad
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
Withdrawn
Monday December 7 2015
at 19:23:35
Peter Dahl (f. 1934)