GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 5038443

nr 503 8443

Stekfat

Lenght: ()

1700-tal, kompaniporslin, nagg, längd: 36

300

SEK 600

Monday January 14 2008
at 17:20:33