KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12916267
nr 1291 6267
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Stilleben. Ej signerad. Olja på duk, 30x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:41:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr