KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591463

nr 1359 1463

Emilia Lönblad

(1865-1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, porträtt. Olja på duk, 97x77cm

Kondition: ej ram

Emilia Lönblad, svensk målare född 1865, död 1946.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:34:02

Emilia Lönblad

Läs mer om Emilia Lönblad