KONST / Litografier / Färglitografi 13294262

nr 1329 4262

Jurgen von Konow

(1915-1959), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 253/260. Motivet: 34x60 cm

Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 maj 2020
kl 18:28:39

22/5 02:26:01 1      Vinnande bud

Jurgen von Konow

Läs mer om Jurgen von Konow