KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17036027

nr 1703 6027

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Stockgholmsmotiv, ej signerad. Blandteknik på pannå, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:30:50