ART / Oil paintings / Oil painting 11819518
nr 1181 9518
OIL PAINTING
Karin Nordlander, Utsikt mot Nationalmuseum, ej ram. Signerad, dated 1974. Olja på pannå, 58x60 cm, skadad kant.
Karin Nordlander, Utsikt mot Nationalmuseum, ej ram. Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 58x60 cm
Condition: skadad kant
600
SEK 100
Monday May 7 2018
at 19:55:01
7/5 18:23:16