ART / Lithographs / Graphic art 11482317
nr 1148 2317
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), Sverige. Stadsmotiv, signerad och numrerad 15/50. 44, 5x61, 5 cm, löst blad.
GRAPHIC ART, Stadsmotiv, signerad och numrerad 15/50. 44,5x61,5 cm
Condition: löst blad
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
Withdrawn
Monday December 4 2017
at 18:36:53