ART / Oil paintings / Oil painting 9298248
nr 929 8248
OIL PAINTING
19th century, signed, Leonardo, skördebön, 37x45,
1800-tal, Signerad, Leonardo, skördebön, 37x45
1500
SEK 1000
Monday December 8 2014
at 20:10:21
8/12 13:09:15