ART / Oil paintings / Oil painting 15805322
nr 1580 5322
OIL PAINTING
Marianne Bos Mareng, "Vår i Drevernack, Tyskland". Signed, dated -89. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 47x75,
Marianne Bos Mareng, "Vår i Drevernack, Tyskland". Signerad, daterad -89. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x75 cm
Monday November 20 2023
at 19:24:30