GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 4446285

nr 444 6285

Stekfat

Kina 1800-tal, längd: 44 (nagg)

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 18 december 2006
kl 17:37:16