GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 4446285
nr 444 6285
Stekfat
Lenght: ()
Kina 1800-tal, längd: 44 (nagg)
300
SEK 650
Monday December 18 2006
at 17:37:16
300 kr
500 kr
600 kr
600 kr