MÖBLER / Bord / Bord med gallerkant 13693752

nr 1369 3752

Bord med gallerkant

1800-tal, mahogny, Intarsia, mässingsdekor. Diameter: 45, höjd: 75 cm, nyckel

Kondition: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:15:58