MÖBLER / Bord / Bord med gallerkant 13693752
nr 1369 3752
Bord med gallerkant
1800-tal, mahogny, Intarsia, mässingsdekor. Diameter: 45, höjd: 75 cm, nyckel
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:15:58
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr