SILVER & METAL / Silver / In a case 10007007

nr 1000 7007

IN A CASE

förgyllt silver / pläter, 1800-tal, England, 14x8, vikt: 160 g brutto,

förgyllt silver / pläter, 1800-tal, England, 14x8, vikt: 160 g brutto

1000

SEK 700

Monday December 14 2015
at 20:51:54

9/12 18:09:09 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Dec 14

Silver

Read more about Silver
Pläter