KONST / Litografier / Färglitografi 4482075

nr 448 2075

Färglitografi

Max Walter Svanberg (f. 1912), Fågelkvinna, 1957, 61/200, 62 x 54

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 januari 2007

29/1 13:25:03 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jan

50-tal

"Terma" och "Spisa Ribb" (1955

Läs mer om 50-tal