ART / Oil paintings / Oil painting 15495205
nr 1549 5205
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, seascape, Daterad 1896. Oil on panel, 16x20 cm, outer dimensions including frame: 38x41,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin, Daterad 1896. Olja på pannå, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 38x41 cm
SEK 700
Monday June 19 2023
at 20:02:31
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr
6