ART / Oil paintings / Icon 13746503
nr 1374 6503
ICON
19th century, 38x31 ca, wear, damages.
1800-tal, 38x31 ca
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday January 25 2021
at 19:19:53
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr