KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 16873010
nr 1687 3010
Gravyr
Carolus XI, Rex Suecia. Bildmått: 46x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:07:27
16/3 20:44:54
100 kr
17/3 15:43:25