KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052036

nr 1405 2036

Gunilla Kjäll. Signerad, daterad 2003 a tergo. Olja på duk, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 24x29cm

Utrop:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:44:46

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer